سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی مشتریان

آنچه به شما اعتماد و اطمینان میدهد

حریم خصوصی
تبریز سنسور خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان سایت میداند و ما به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، این بیانیه محرمانگی را تهیه کرده ایم. شما به عنوان مشتری ما می توانید بدون نیاز به وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی در شبکه جهانی اینترنت از سایت ما بازدید کنید.

با ثبت یا درخواست اطلاعات در این سایت، شما اجازه می دهید تا اطلاعات شما بر اساس مفاد این خط مشی جمع آوری، استفاده و منتقل شود. این سیاست حفظ حریم خصوصی فقط شامل اطلاعات جمع آوری شده از طریق این سایت می باشد.

ما دو نوع اطلاعات از بازدید کنندگان این سایت دریافت می کنیم :

(1) اطلاعات شخصی

“اطلاعات شخصی” اطلاعاتی هستند که شما شخصا وارد می کنید، مانند نام، آدرس، شماره تلفن، آدرس ایمیل ، و یا نام شرکت. ما از این اطلاعات برای مواردی نظیر پاسخگوئی به درخواستهای شما، ارائه خدمات بهینه ،ارائه اطلاعات محصولات، پاسخ به سوالات شما و غیره استفاده می کنیم. اگر شما تمایلی به استفاده از اطلاعاتتان ندارید، خواهشمندیم آنها را در سیستم وارد نکنید.

(2) اطلاعات غیر شخصی( مانند آی پی آدرس شما و یا کوکی ها).

“اطلاعات غیر شخصی” شامل اطلاعات محصولات، اطلاعات فنی و یا اجتماعی مانند سن ، محل اقامت شما، جنس و غیره باشد.
آی پی آدرس: شماره اختصاصی کامپیوتر شما در اینترنت می باشد.

کوکی: برای راهبری بهتر سایت و شناسائی مجدد کاربران در بازدید بعدی، سایت ما همانند سایت های دیگر یک فایل کوچک کوکی بر روی کامپیوتر بازدید کننده قرار می دهد .از این کوکی برای جمع آوری نام و اطلاعات شخصی شما استفاده نمی شود.

اطلاعات محصول: جهت ارائه خدمات بهتر، سایت در قسمتهای مشخص اقدام به جمع آوری اطلاعات محصولات ثبت شده توسط مشتریان می نماید.

استفاده از اطلاعات شما

(1) اطلاعات شخصی:
ما عمدتا اطلاعات شخصی را که از طریق این سایت دریافت می کنیم برای مصارفی چون پشتیبانی بهتر، اطلاع رسانی از پیشنهادات و ترفیعات جدید مربوط به محصولات و خدمات ، پیگیری درخواستهای شما، تغئیر در سیاست و یا قوانین گروه و غیره استفاده خواهیم کرد.
(2) اطلاعات غیر شخصی:
اطلاعات غیر شخصی نیز در مواردی مشابه با اطلاعات شخصی مورد استفاده قرار می گیرند مگر در مواردی که منع قانونی داشته باشد.

افشاء اطلاعات

(1) افشاء اطلاعات شخصی
اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان در اختیار هیچ شرکت و موسسه و اداره مالیات و دارائی قرار نمیگیرد.

(2) افشاء اطلاعات غیر شخصی نیز در مواردی مشابه به کار می روند.
اگر شما اطلاعات شخصی خود را وارد سیستم سایت ما کنید، این اجازه را به فروشگاه تبریز سنسور می دهید که آنها را با شرکت و کارخانه تولیدکننده نیز به اشتراک بگذارد.

گاهی اوقات ما با کاربرانی که در سایت ثبت نام نموده اند، از طریق پست الکترونیک و یا پیامک ارتباط برقرار میکنیم. به عنوان مثال، ممکن است ما نشانی پست الکترونیکی شما را برای مصارفی چون پیگیری درخواست شما، اطلاع از تغییرات در محصولات و خدمات و غیره استفاده کنیم. به طور کلی، کاربران امکان قطع این ارتباط را به صورت یک طرفه ندارند.

با این حال، ما این فرصت را به شما می دهیم که در صورت موافق نبودن با دریافت اینگونه اطلاعات پیشاپیش ما را مطلع نمائید تا از فرستادن اینگونه اطلاعات از طریق پست الکترونیکی خودداری شود.

تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما

 ما حق تغییر قوانین “حریم خصوصی” را بر اساس سیاست و صلاحدید شرکت برای خود محفوظ می داریم. پس از تغییرات، تاریخ آخرین تغییر در پائین صفحه درج می گردد.

امنیت و حفاظت از داده ها

با تضمین صددرصدی انتقال وجه توسط بانکها اعلام میکنیم کلیه انتقالات اطلاعات شما به صورت امن خواهد بود.
مسئولیت هر گونه ارائه اطلاعات شخصی بر عهده شخص شما می باشد و به محض اینکه ما اطلاعات شما را دریافت کردیم، سعی در حفظ امنیت این داده ها خواهیم کرد. در هر حال ما هیچ گونه تضمینی برای قابل دسترس بودن این اطلاعات نمی دهیم.

اگر ما از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شما مطلع شویم، در اسرع وقت شما را از طریق پست الکترونیک در جریان گذاشته تا شما اقدامات مورد نیاز را انجام دهید.

شما با استفاده از این سایت و ارائه اطلاعات شخصی خود به ما این اجازه را میدهید که با شما ارتباط الکترونیکی برقرار کرده و شما را در جریان اخبار و آخرین تغییرات قرار دهیم و اگر مشکل امنیتی در سایت مشاهده شود ما آن را به صورت اعلامیه در سایت و یا از طریق ایمیل شما، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

در موارد خاص ممکن است سایت ما حاوی لینک های الکترونیکی به سایت های دیگر باشد. در صورتی که بخواهید از این سایت ها بازدید کنید، خط مشی حفظ حریم خصوصی و اولویت های حریم خصوصی آن ها معتبر خواهد بود. ما مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود در سایتهای دیگر که در سایت ما معرفی شده اند، نداریم.

– خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیرتجاری مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در این سایت به تبریز سنسور متعلق است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.

– هرگونه استفاده از محتویات سایت فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین این فروشگاه امکان پذیر می باشد. برای اخذ اجازه کتبی لطفا‌‌ً یکی از روشهای ذکر شده در بخش “ارتباط باما“را استفاده نمائید.

– نقل قول از محتویات سایت این فروشگاه برای سایتها و وبلاگهای شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

– کاربران متعهد هستند که در دسترسی به سایت تبریز سنسور مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.